Підживлення зимового часнику

Підживлення озимого часнику Весняне підживлення характеризується активізацією росту рослин, тому доречно використовувати азотні добрива. Також для вегетативного процесу необхідні фосфорні і калійні підживлення. Введення органіки та мінеральних речовин зміцнює імунітет часнику до різних захворювань, зокрема грибкових.23 бер. 2023 р.

Яким добривом підживити часник?

Не використовуйте свіжий гній, курячий послід та некомпостовану органіку. Під часник добре підійде перепрілий телячий гній, компост або суміші з них. На один квадратний метр покладіть 0,5-1 відра будь-якої органіки, додайте деревного попелу, який містить фосфор, калій, кальцій та інші мікроелементи, 1 літр на 1 кв. м.

Коли треба підживлювати часник?

З середини і до кінця червня часник потребує підживлення мінеральними добривами, оскільки саме в цей час ростуть головки. Досвідчені городники назвали засоби, завдяки яким ви зберете великий урожай. Якщо у вас на грядці є часник, то якраз настала пора звернути на нього увагу. Кеш

Коли підживлювати часник суперфосфатом?

Озимий часник підживлюють у середині місяця калійно-фосфорними добривами. Розведіть у 10 л теплої води 1,5 ст. л. суперфосфату і 200 г просіяного попелу. Кеш

Підживлення озимого часнику весною…
Варіант 1. 1 столова ложка карбаміду (сечовини) на 10 літрів води. Витрата — приблизно 2 літра на квадратний метр. Варіант 2. Настій коров’яку. Для його приготування гній заливають водою у співвідношенні 1:5 і залишають на два тижні в теплому місці. Отриманий настій розбавляють в …