Вчора, 5 квітня, по вулиці Соборній в Конотопі з’явились нові вуличні сходи, замість майже зруйнованих старих. Також активісти розчистили прилеглу територію.
   Вранці волонтери Volunteer Community і БО «Конотопський єврейський фонд Естер» та небайдужі мешканці вулиці Соборної підготували місце для нових сходів, потребу в яких було відчутно особливо в дощову погоду та взимку. Також було розчищено від чагарнику та сміття прилеглу територію.

   Водночас розпочалась робота над виготовленням нових секцій сходин, замість майже зруйнованих старих. Це стало можливим завдяки МБФ «Крила Надії», небайдужим підприємцям міста та депутату міської ради, які віднайшли можливість надати необхідні матеріали.

   В запланований час акції відбулось встановлення першої секції, завантажене та вивезене сміття, а також продовжились монтажні роботи. До кінця дня було встановлено і другу секцію сходів.

В Конотопі громадські активісти об’єднались та зробили нові вуличні сходи Також було розчищено від чагарнику та сміття прилеглу територію