Іноді нам не вистачає часу розповісти про свою роботу і ми відкладаємо це на потім. Але є речі, на які завжди необхідно знаходити час.
   Це - вдячність.


   Повсякденні клопоти - нескінченні.
   Та сьогодні ми зупиняємось на хвилинку і Дякуємо нашому добродію, постійному благодійнику за 2000 грн для маленького Олександра Демченко. Ці кошти батьки хлопчика вже витратили на його лікування. І ми маємо надію, що усі його негаразди скоро минуть без сліду.
   Ви побажали залишитись не названим. Та ми знаємо, що ці слова будуть Вами прочитані. Дякуємо! Зичимо Вам міцного здоров'я і щастя. Бережіть своє добре серце!
   Також, маємо нагоду подякувати щедрий людям зі Сполучених Штатів Америки. Ми отримали посилки з речами, іграшками та предметами гігієни. Деякі іграшки та речі вже знайшли нових господарів, а інші - чекають такої нагоди і неодмінно будуть передані для діточок. Дякуємо!
   Завдяки добродіям нашого міста та людям з усієї країни, ми мали змогу передати необхідні речі до Красногорівки, а згодом - і для людей з Авдіївки.


   Дуже важливо бути вдячними. За все: за добро, за посмішку, за допомогу. І дуже добре, коли поряд є люди, яким ти вдячний.

Це - вдячність. Це - вдячність. Це - вдячність. Це - вдячність. Це - вдячність. Це - вдячність.