За ініціативи військовослужбовців окремої танкової роти 58-ї бригади, що наразі базується в нашому місті, відбулась зустріч бійців та вихованців спеціалізованої школи-інтернату з нагоди відзначення Дня збройних сил України.
   Організувати цю подію допомогли керівництво закладу, волонтери та працівники Міжнародного благодійного фонду «Крила Надії».
   Діти із радістю в очах зустріли гостей. Урочиста частина та концертно-конкурсна програма, підготовлена дітьми та педагогами, змусила розчулитись військових. Емоції були нефальшиві, а мабуть стримувати їх ніхто і не намагався.
   Цікавинкою зустрічі стало те, що учасникам команд в якості призів вручили великі банки згущеного молока із справжнього військового пайка. Солодкі, і не тільки, подарунки отримали усі присутні діти.
   Військові висловили сподівання на можливість подальших зустрічей та зміцнення дружніх стосунків...
   Такі чуттєві моменти не можуть залишити осторонь нікого. І в сьогоднішній ситуації в Україні це має не аби-яке життєствердне значення.

ЧОЛОВІЧА СПРАВА ЧОЛОВІЧА СПРАВА ЧОЛОВІЧА СПРАВА ЧОЛОВІЧА СПРАВА ЧОЛОВІЧА СПРАВА  ЧОЛОВІЧА СПРАВА ЧОЛОВІЧА СПРАВА ЧОЛОВІЧА СПРАВА ЧОЛОВІЧА СПРАВА