Конотоп став 19 містом до якого, в рамках Всеукраїнського туру «Революція світогляду», завітав поважний гість – громадський діяч міжнародного рівня, філософ-футуролог та письменник Олексій Толкачов.
   Організаторами заходу в нашому місті став Міжнародний благодійний фонд «Крила Надії». Окрема подяка на адресу політехнічного технікуму КІСумДУ за надані можливості та ГО «ІТкластер. Конотоп» за технічну підтримку прямої трансляції, а також всім тим, хто допомагав в організації зустрічі.
   Олексій Толкачов презентував власну книгу «Омріяна Україна», ідея якої з’явилась досить давно на основі його спостережень за відмінностями життя в нашій країні та країнах ЄС.
   В ОСНОВІ ВСЬОГО МАЄ БУТИ ЛЮБОВ ДО ЛЮДИНИ, і саме за таким принципом побудовані взаємини між людьми на всіх рівнях відносин в успішних спільнотах європейських країн. Також Олексій Толкачов люб’язно поділився власним досвідом участі у ключових подіях історії України на початку 2000-х та зроблені ним відповідні висновки.
   ТВОРИТИ СВІТ НАВКОЛО СЕБЕ і є однією з найважливіших задач, яка стоїть перед кожною людиною. Така ідея у різній мірі простежується і в книжках, які були презентовані Олексієм під час зустрічі. На захід прийшли представники громадських організацій міста та району, педагогічні працівники та психологи, студенти та всі ті, хто зацікавлений в питаннях розвитку України в цілому та Конотопу зокрема.
   На зрозумілих прикладах присутні могли побачити реальну різницю між споживацьким способом життя та станом, коли людина стає творцем. І вже можливо зараз хтось вмотивований змінить власне ставлення до свого місця в світі та до оточуючих людей.
   Окремим подарунком для присутніх став виступ соліста та керівника гурту «Точка Роси» Дениса Поліщука. Пісні, підібрані для виконання на заході, були символічними та змістовними.
   Друга частина зустрічі була присвячена обговоренню питань, пов’язаних з розвитком громадської активності в місті, створенню комфортних умов для існування кожного громадянина міста та його привабливості для гостей, можливості співпраці громадських організацій на спільну користь. Олексій Толкачов поділився ідеями та спостереженнями за подібним досвідом в інших містах країни, які він відвідав у рамках Всеукраїнського туру.
   Місто має всі можливості посісти гідне місце у рейтингу найкращих… Потрібно лише активно мріяти, ставити амбітні цілі та спільно й планомірно їх досягати! Далі буде.
   Антон Проценко

 «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ «РЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ» ВІДБУЛАСЬ В КОНОТОПІ