У малому залі Конотопської РДА. відбувся круглий стіл, присвячений питанням потреб людей з особливими потребами. У роботі круглого столу взяли участь представники районної ради та районної державної адміністрації на чолі із Горбенком М.М., служби соціального захисту та охорони здоров’я. Були озвучені дані стану справ у сфері надання допомоги людям з особливими потребами в районі; перспективи у цій сфері на наступний рік з урахуванням нормативно-законодавчих нововведень.

   У заході взяли участь директор МБФ «Крила Надії» Рошкован Валерія та комунікатор проекту «Інформаційна кампанія «Безцінна мить життя» для жителів міста Конотопа та Конотопського району» Антон Проценко. Серед іншого, присутніх було поінформовано про діяльність фонду, плани на майбутнє та ідеї спільної співпраці з районною адміністрацією та всіма зацікавленими сторонами.

   «За статистичними показниками стоять реальні люди, з реальними потребами та індивідуальними якостями» - Рошкован Валерия (Roshkovan Valeria).

   На підтвердження цих слів є чудовий приклад: Ірина Загорна та Валентина Івашко. Роботи художниць з 30.11.16 виставлені у фойє зали засідань Конотопської РДА. Їх можна було придбати, чим і скористались небайдужі поціновувачі прекрасного.

   Отримані кошти було передано авторам: І.Загорній (фотографія), Івашко В.(Живопис).

ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ