05 листопада 2016 року в приміщенні Міського будинку культури «Зоряний» відбувся брифінг для журналістів та всіх осіб, зацікавлених у розвитку паліативної допомоги в місті та районі.

Серед присутніх були представники засобів масової інформації, громадські активісти та представник депутатського корпусу Конотопської міської ради.

   Організатори заходу звітували про результати реалізації проекту в місті Конотопі та Конотопському районі, ділились враженнями та розповіли про свої плани роботи в напрямку розвитку паліативної допомоги в регіоні.

   Про правовий супровід незахищених верств населення, захист прав людей, які опинились у нелегких життєвих обставинах, розповів директор Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Муха.

   Гості заходу мали можливість переглянути соціальний відеоролик, створений редакцією інтернет-порталу «Топ-Конотоп» спеціально для інформаційної кампанії.

   На завершення брифінгу присутніх запросили на концерт, організований Міжнародним благодійним фондом «Крила надії» в якості подарунка для всіх небайдужих до проблеми паліативної допомоги. Також на концерт були запрошені люди з обмеженими можливостями. Силами волонтерів проекту організована їх присутність в концертній залі.

   Концертна програма, в якій взяли участь творчі колективи міста, була також подарунком для військовослужбовців, учасників АТО, частина яких розквартирована в нашому місті.

   Проект «Інформаційна кампанія «Безцінна мить життя» для жителів міста Конотоп та Конотопського району» реалізовувався Міжнародним благодійним фондом «Крила надії» (директор Рошкован Валерія Василівна) за фінансової підтримки Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві із Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Конотопською міською спілкою жінок.

брифінг для журналістів та всіх осіб концерт, організований Міжнародним благодійним фондом «Крила надії»  концерт, організований Міжнародним благодійним фондом «Крила надії»