22 жовтня 2016 р., люди із відкритим щирим серцем та багаті душею мали можливість долучитись до спільного творення доброї справи. Урочисте закриття виставки фоторобіт Ірини Загорної «Під крилом метелика – 2016» супроводжувалось благодійним розпродажем її чудових робіт, які можуть бути доречними у будь-якому закладі, офісі, вдома чи слугувати вишуканим подарунком. Фотографічні роботи доволі швидко майже повністю були придбані гостями заходу. Успіх фотохудожниці є абсолютно виправданим і маємо надію, що вже найближчим часом її популярність вийде за межі Конотопа та району.
Та є й зворотній бік медалі. Про неприхований талант Ірини ми писали раніше (https://www.facebook.com/AntonProtsenkoA/posts/1865840870311902), і дівчина є гарним прикладом людини із сильною натурою. Однак її повсякденне буття потребує і чималих вольових зусиль… і витрат. Тож, мабуть, можна сказати про її роботи, що то краса крізь біль. Про це не варто забувати…

  Урочисте закриття виставки фоторобіт Ірини Загорної «Під крилом метелика – 2016»  Урочисте закриття виставки фоторобіт Ірини Загорної «Під крилом метелика – 2016»  Урочисте закриття виставки фоторобіт Ірини Загорної «Під крилом метелика – 2016»