Біль. Страшне слово, але ще страшніше – відчувати його.

          Немає чужих дітей, немає чужого болю. Він взагалі не ділиться за мовними, расовими чи національними ознаками. Ми його відчуваємо серцем, душею…. Біль присутній в очах, навіть якщо ми не чуємо слів.

         Життя безжальне, як для дорослих, так і для дітей. Страшні хвороби, незрозумілі діагнози, безліч препаратів…. Не секрет, що наразі лікування потребує чималих коштів, а дохід родини не завжди покриває навіть витрат на найнеобхідніші ліки для підтримки більш-менш стабільного стану дитини. Власне батьки часто стають сам на сам не лише з недугою, а із проблемою пошуку коштів на лікування своїх синів та донечок. І добре, коли сторонні люди не проходять повз.

         Такими людьми для маленьких Марійки Лапутіної, Ангеліни та Тихона Фесенків стали небайдужі конотопці, які 8 жовтня 2016 року прийшли у МБК «Зоряний» на благодійний концерт.

        Організаторами є Міжнародний благодійний фонд «Крила Надії». Захід було проведено в рамках проекту «Інформаційна кампанія «Безцінна мить життя» для жителів міста Конотопа та Конотопського району» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві із Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (директор Олександр Муха) та Конотопською міською спілкою жінок.

        Чудові люди, натхненні музиканти погодились поділитись своїми талантами безкорисно, щоб зібрати кошти і допомогти родинам маленьких дітей. В першу чергу - це колектив рок-гурту «Точка роси» (керівник та соліст Денис Поліщук). І організатори щиро їм вдячні, за цей шляхетний вчинок.

Як зауважив один з музикантів – ДМИТРИЙ ГЛАНЦ: «Для мене взагалі не було питання участі, коли я почув, що концерт благодійний, – музика та діти для мене святе».

«Благодійність має бути обов’язковою складовою громадського життя кожної людини», - зауважив Денис Полищук (Denis Polischuk).

        Така позиція людей позначилась на результаті. Концерт пройшов у дружній, майже домашній, атмосфері. Та, мабуть, інакше й не могло бути. Підготовка та проведення заходу супроводжувалось згуртованими діями усіх сторін – організаторами та виконавцями, кожен знав, що йому належить робити і виконував це з повною відповідальністю. А поєднувала всіх любов до музики і прагнення зробити світ хоч трішечки добрішим.

        У виконанні гурту пролунали прем’єри власних пісень та кавер-версії відомих виконавців. Дійство на сцені, мабуть, не залишило байдужих.

Прем’єрні мали глибокий зміст, а пісня «Прикутий» взагалі виявилась для концерту символічною. 
Кавер-версії були знайомі текстом та музикою для більшості слухачів, але у виконанні гурту «Точка роси» вони набували нового значення.

        Була і своєрідна родзинка вечора – діти. Дмитро Кущенко та Маргарита Рошкован прочитали вірш, присвячений мамі, який змусив багатьох замислитись. А дехто з глядачів навіть не зміг стримати сліз.

        У концертній програмі взяли участь і представники «Клубу любителів гітари» (м. Конотоп) Тимофій Мокін та Микола Таскаєв.

        Справжнім задоволенням для всіх було чудове виконання пісні «Быть, Гамлет» на слова Irina Kozlova та музику О. Спицького та оригінальні авторські інструментальні композиції Руслана Хохлова.

        Вітальні слова та подяка всім, хто допоміг в організації концерту, зі сцени говорили керівник проекту Оксана Козина та Рошкован Валерия (Roshkovan Valeria), керівник МБФ «Крила Надії». Також слово взяв і поважний гість, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці (м. Конотоп) Павло Кузь.

       Про якість роботи виконавців на сцені говорить той факт, що глядачі не хотіли залишати зали і продовжували аплодувати стоячи. Не поспішали йти зі сцени і музиканти.

      «Не треба соромитись робити добрі справи спільно», - звернулась наприкінці концерту Валерія Рошкован. І це дійсно так. Багато чого залежить від нашої взаємодії. Усі ми – люди. І підтримка потрібна кожному, а особливо дітям.

 

Талант проти болю….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антон Проценко

#паліативна_допомога ,#Конотопський_місцевий_центр_з_надання_безоплатної_вторинної_правової_допомоги
#Конотопська_міська_спілка_жінок