1 жовтня у Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулось відкриття другої персональної виставки фоторобіт Ірини Загорної.

         Цьогорічна фотовиставка «Під крилом метелика – 2016» проходить в рамках проекту «Інформаційна кампанія «Безцінна мить життя» для жителів міста Конотоп та Конотопського району», яка за фінансової підтримки Міжнародним фондом «Відродження» реалізується в нашому місті Міжнародним благодійним фондом «Крила Надії» у партнерстві із Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Конотопською міською спілкою жінок.

         Талант Ірини високо оцінили і відзначили у Конотопській районній державній адміністрації. Іменну подяку дівчині вручила заступник голови Конотопської РДА Шерудило Тетяна Миколаївна та зазначила, що з радістю помітила творчий та стилістичний ріст фотохудожниці і сподівається, що наступного року вона здивує новими світлинами та портретними фотографіями.

         Привітати Ірину Загорну з нагоди відкриття фотовиставки прийшли Денис Поліщук - соліст і керівник рок-гурту «Точка Роси» та Тимофій Мокін, які в якості подарунку виконали пісні із свого репертуару, чим створили чудовий настрій винуватиці та гостям заходу. Останні із задоволенням скористались можливістю забронювати роботи для подальшого їх викупу після закриття виставки і вже за годину майже не залишилось вільних експонатів, висока майстерність виконання яких не лишає байдужими і викликає бажання придбати частинку літа на згадку.

         Вперше Ірина Загорна показала свій талант, взявши участь в акції «Під крилом метелика», організованої Міжнародним благодійним фондом «Крила Надії» для допомоги дітям і молодим людям з орфанними захворюваннями, основною метою якої є надання можливості хлопцям та дівчатам реалізувати себе як особистості, заявити про свої таланти та привернути увагу людей до їхніх проблем. Знайти сили для розкриття свого потенціалу всупереч фізичним та душевним негараздам, здійснити перемогу над собою – це вчинок справжньої, сильної людини. Адже багато здорових чоловіків та жінок опускають руки в ситуаціях, які далеко не критичні.

          Нашому суспільству ще потрібно навчитись сприймати дітей і дорослих з вадами розвитку чи специфічними захворюваннями як рівноправних його членів, нехай і з особливими потребами. Такі люди в дечому досягають значно більших висот, аніж «звичайні» громадяни. В деякій мірі, на мою думку, це також один з факторів, що позначили олімпійський сезон 2016-го. У нашому ж місті та районі є власні видатні особистості і Ірина Загорна одна з них.

         У разі створення програми розвитку паліативної допомоги в регіоні та створення спеціалізованих центрів, можливостей допомогти таким людям гідно жити, повноцінно реалізовувати себе як особистість стане значно більше, таке сподівання висловила керівник проекту Козіна Оксана Геннадіївна.

        Фотовисавка буде доступною для перегляду у кінотеатрі «Мир» до 22 жовтня цього року. Запрошуємо завітати всіх бажаючих та небайдужих. Сподіваємось, що вона стане у нашому місті традиційною.

        Бажаємо Ірині сил та натхнення, позитивних значущих зустрічей, щирих друзів і невичерпного джерела позитивних емоцій та сюжетів. Такі люди, як Ірина, змінюють цей світ на краще щодня.

НЕПРИХОВАНИЙ ТАЛАНТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антон Проценко

комунікатор-журналіст проекту